Torna agli Articoli

MUSZTARDA PRZED I PO OBIEDZIE. PYSZNA KAMPANIA ( article in Polish/ entertheroom.pl // 18.05.2015)

Postato il 15.07.2015 da write@toscani.com Commenti Commenti disabilitati su MUSZTARDA PRZED I PO OBIEDZIE. PYSZNA KAMPANIA ( article in Polish/ entertheroom.pl // 18.05.2015)

.

.

Wczorajsza premiera nowej kampanii marki Roleski, zaprojektowanej przez studio Oliviero Toscaniego pozwala uwierzyć, że polski sektor kulinarny w końcu z siłą i bez kompleksów wychodzi naprzeciw oczekiwaniom świadomych konsumentów. 

Tekst: Maja Chitro | 15:00 18 kwietnia 2015

Oliviero Toscani, który wraz ze swoimi współpracownikami pojawił się w Pałacu na Wyspie w Łazienkach w założonej na szelkach talii kart z hasłem Królewska Wolna Republika Roleski, skonsternował publiczność, jednak po chwili wszystko miało być już jasne. Ambasadorowie marki, wyglądający jak wojsko Królowej Kier z Alicji w Krainie Czarów, to zabawa konwencją hasła Królewska Republika Roleski i zapowiedź nowej kampanii polskiej marki musztard, majonezów, sosów, dressingów i ketchupów, obecnej na rynku od 1972 roku.

Okazuje się, że otwarty umysł, zasada the sky is the limit i zaufanie dają najlepsze efekty. Współpraca z Oliviero Toscanim okazała się strzałem w dziesiątkę. Włoski fotograf, który stworzył pełną identyfikację Benetton, znany z kampanii Chanel, Fiorucci, z najlepszymi magazynami świata, od Elle, przez Vogue, po GQ czy Esquire, po raz kolejny zaskoczył. Kampania i stworzenie Królewskiej Republiki Roleski to innowacyjne spojrzenie na kwestie reklamowe produktu spożywczego. Jak powiedział sam Toscani w trakcie spotkania, nie wolno się zamykać, umysł powinien zostać otwarty – w każdym przypadku, niezależnie od tego, czy mowa o modzie, motoryzacji czy jedzeniu.

Odwaga właścicieli marki skutkuje interesującą wizualizacją, na światowym poziomie. Jest humor, jest znakomita realizacja. W końcu, czy wszystko trzeba brać tak bardzo na serio? Czy musztarda zawsze musi pojawiać się w towarzystwie rodziny siedzącej przy niedzielnym, odświętnym stole lub odwoływać się do konserwatywno-patriotycznych obrazów młodych na obczyźnie tęskniących za domem? Okazuje się, że nie. I bardzo nas to uspokaja.

Kampania rusza od jutra, a rozpoczynają ją spoty telewizyjne.

Wywiad z Oliviero Toscanim przeczytacie na enter the ROOM już w poniedziałek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fot. mat. promo.

 

18.05.2015

source: entertheroom.pl

 

Categorie: _